شرکت بازرگانی فراهم ساز

درباره شرکت

  1. شركت بازرگانی فراهم ســـاز به عنوان تامين كننده اي برجسته و ممـــتاز ، درسال 1377 ، با هدف تهيــه و تامين قطعات يدكی شامل (ماشين آلات ، قطعات یدکی ، و ابزار دقيق ، قطعات مکانیک ، قطعات الکترونیک انواع شیر الات ، پمپ ها ، کمپرسورها ، لوازم آزمایشگاهی و ... ) مواد اوليه خام شامل انواع مواد شيميايی در صنايع نفت ، گاز و پتروشــيمی تاسيس گرديد .
  2. اين شركت موفق گرديد با اخذ نمايندگی از شركتهای معتبر جهان و تشكيل يك گروه متخصص و ورزيده در زمينه نصب و راه اندازی خطوط توليد انـــواع الكترودهای جوشكاری و همچنين پياده سازی و اجرا هوشمند ، گامی بزرگ در جهت گسترش حوزه فعاليت مهندسی – بازرگانی خود بردارد . به طوری كه به دليل ارائه كارنامه موفق در ايجاد بازار و رضايتمــــندی مشتريان تحت پوشش خود ، حوزه فعاليت اين شركت در سال 2009 از كشور عزيزمان ايران فراتر رفت و آسيای ميانه و نيز غرب آسيا را هم در برگرفت .
  3. اعتبار جهانی شركت فراهم ساز ، نتيجه روابط تجاری ممتاز ما با مشتريان و شركايمان می باشد .

تامين كننده ای منحصر بفرد برای تمام نيازهای صنعتی شما

    . شرکت بازرگانی فراهم ساز محصولات متنوعی را كه هر كدام به نوعی مكمل يكديگرند عرضه مي داريم تا بتوانيد بر اساس آن برای برآورده ساختن تمامی نيازهايتان به شركت بازرگانی ما اعتماد كنيد .
    . افتخار ما این است كه به عنـوان منبعی منحصر به فرد به تامين خواسته های مشــتريان بپردازيم و نيز تلاش می كنيم كه سطح تجارت و خدمات رســــانی به آنان را تا حد اعلايی ارتقاء بخشيم .

اهداف ما

  • حمايت مشتريان به منظور دستيابی به نيازهای تجاری خود با حفظ الگوهای مشتری مداری
  • اعتماد ســازی در روابط با مشتری به عنوان مهمترين ركن ، در خط مشی كيفيت اين شركت